مقالات

خرید ویدئو پرژکتور

خرید ویدئو پرژکتور به شما این امکان را میدهد که تصاویر مورد نظر خودتان را در اندازه های بسیار بزرگتری ببینید. این وسیله یک شگفتی در دنیای تصویر سازی میباشد زیرا در موارد بسیار زیادی کاربرد های فراوانی دارد . ما در این مقاله قصد داریم تا نکاتی را درباره خرید ویدئو پرژکتور خدمت شما عزیزان ارائه دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید .

خرید ویدئو پرژکتور


همانطور که گفته شد خرید ویدئو پرژکتور این امکان را به شما میدهد که در موارد بسیار زیادی از آن استفاده کنید برای مثال در سمینار ها و یا کلاس های درسی ویدئو پرژکتور کاربرد های بسیار فراوانی دارد . امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیاز به اینکه تصویر سازی ها را بتوان در سایز بزرگتر نشان داد باعث بوجود امدن ویدئوپرژکتور شد که توانسته کمک بسیار زیادی در این زمینه کند شاید شما نیز حداقل در سمینار ها ، کلاس های درسی ، جلسات اداری و … از ویدئو پرژکتور استفاده کرده باشید . خرید ویدئو پرژکتور مناسب بسیار مهم است زیرا مدل ها و سایز های مختلفی از آن وجود دارد شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در دیانا پرژکتور تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

 

مزیت خرید ویدئو پرژکتور

امروزه پروژکتور ها بسیار پیشرفته شده اند. این ابزار برای بسیاری از مشاغل به ابزاری اساسی تبدیل شده است. برای نیازهای شخصی نیز مفید است. پروژکتورها بسته به هدف و ویژگی های آن انواع مختلفی دارند. ویدئو پروژکتور یکی از انواع محبوب است. ویدئو پروژکتورها نیز با انواع و مدل های مختلفی ارائه می شوند.دقیقاً مانند هر تجهیزات بهره وری اداری ، ویدئو پروژکتورها ویژگی های خاصی دارند که باید بدانید تا بتوانید به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام یک را بخرید. ویدئو پروژکتورها ممکن است از نظر نوع ، لامپ ها ، روشنایی ، لنز و وضوح آن متفاوت باشند.اصولاً ویدئو پروژکتورها به سه دسته تقسیم می شوند. این می تواند یک اتاق کنفرانس ، پروژکتور نصب فوق العاده سبک یا ثابت باشد.

 

انواع مختلف ویدئو پروژکتور پاناسونیک کدامند؟

پاناسونیک دارای پنج دسته مختلف از پروژکتور های ویدئویی است. این دسته ها عبارتند از: پروژکتور های نصب ثابت ، پروژکتور های سینمای خانگی ، واحد های پروجکشن بازی ، پروژکتور های قابل حمل و واحد های بزرگ طرح ریزی مکان. پروژکتور های نصب ثابت آنها برای کلاس ها ، اتاق های هیئت مدیره یا سالن های اجتماعات طراحی شده است. این دامنه از واحدهای پیش بینی دارای پر جنب و جوش ترین تصاویر موجود در بازار برای داده ها و فیلم ها هستند. واحدهای بزرگ پیش بینی مکان برخی از جواهرات پاناسونیک هستند. آنها سبک ترین پروژکتورهای ۳ تراشه و مبتنی بر DLP را در بازار دارند. گرچه بسیار گران هستند ، اما برای تئاترها ، موزه ها و سالن های اجتماعات بسیار بزرگ مناسب هستند.

 

دلیل محبوبیت ویدئو پرژکتور ها چیست ؟

ویدئو پروژکتور ها در سراسر جهان بسیار رایج شده اند. می توان همه هیجان و لذت یک فیلم سینمایی بزرگ را در خانه داشت. همچنین در مدارس و دانشکده هایی که لازم است فیلم ها  به طور منظم برای تعداد زیادی از مردم نمایش داده شود ، مورد استفاده قرار می گیرند . همیشه به کاربران ویدئو پروژکتور یا تلویزیون های پروجکشن توصیه می شود که به مقیاس سازه توجه کنند. می توان از تعدادی پردازنده ، ترازو یا سوئیچ برای بهینه سازی منابع ویدئو برای مطابقت با وضوح تصویر اصلی ویدئو پروژکتور ، صفحه تخت یا تلویزیون طرح عقب مبتنی بر LCD / DLP استفاده کرد. ویدئو پروژکتور ها نوعی قابلیت مقیاس گذاری دارند. استفاده از پردازنده قایق یا مقیاس ساز می تواند سطح عملکرد را برای نمایش فیلم و اجزای منبع به سطح بسیار بالاتری برساند.

 

کاربرد ویدئو پروژکتور ها چیست ؟

پروژکتور دستگاهی برای ارائه تصویر بزرگ شده روی صفحه از شفافیت مانند اسلاید عکاسی یا فیلم است. در یک پروژکتور فیلمبرداری ، هر فریم برای مدتی کوتاه در یک دیافراگم روشن ثابت نگه داشته می شود ، و سپس توسط یک زنجیر متناوب یا یک پنجه رفت و برگشتی پیش می رود ، در هنگام حرکت نور توسط یک شاتر چرخان قطع می شود. قبل از خرید صفحه نمایش ویدئو پروژکتور باید ایده روشنی در مورد ویدئو پروژکتور داشته باشید.ویدئو پروژکتورها رایج شده و بازار را در سراسر جهان تسخیر کرده اند. این موارد به ویژه در مدارس و دانشکده هایی که نمایش فیلم و فیلم (بخصوص در مدارس و institتاسیسات سینمایی) ضروری می شود ، یا هر مکانی که مردم به نمایش منظم فیلم با نرخ ارزان برای تعداد زیادی از مردم نیاز دارند ، معمول است.

 

روش های خرید ویدئو پرژکتور 

طیف گسترده ای از صفحه نمایشگرهای ویدئو پروژکتور در بازار موجود است. بسته به نوع سطح می توان انواعی از صفحه ویدئو پروژکتور مورد نظر خود را خریداری کرد. سطوح از سطوح صاف تا ناهموار و با دقتی ناچیز متفاوت است. با این حال ، قبل از در نظر گرفتن صفحه نمایش ویدئو پروژکتور ، باید عناصر زیر را در نظر گرفت: وضوح ، روشنایی یا بازتابندگی ، کنتراست ، دقت رنگ و کیفیت ساخت.برخی از صفحه نمایش های ویدئویی سفید (یا خاکستری) می توانند تفاوت در رزولیشن یا جزئیات تصویر را ایجاد کنند. باید درجه بندی وجود داشته باشد تا بازتابی ذاتی آن را نشان دهد ، که روشنایی تصویر به آن بستگی دارد. کنتراست تصویر نیز تا حد زیادی به صفحه نمایش فیلم بستگی دارد. یک صفحه نباید هیچ رنگی به غیر از خود پروژکتور را منعکس کند.

 

ویدئو پروژکتورهای اتاق کنفرانس

 


اگر می خواهید از پروژکتور برای اتاق های کنفرانس خود استفاده کنید ، بهتر است مدل های نه چندان سنگین اما با عملکرد بهتر را انتخاب کنید. پروژکتورهای اتاق کنفرانس نسبت به سایر انواع ویدئو پروژکتورها برای اتاق های بزرگ روشن تر و قابل تنظیم هستند. برخی از مدل ها شامل لوازم جانبی اضافی مانند رایانه ، نشانگر لیزر و بسیاری از ویژگی های دیگر هستند.

 

ویدئو پروژکتور فوق سبک


امروزه ، قابل حمل بودن یکی از خواسته های عمده بسیاری از متخصصان بازرگانی و فروشندگان است که از ارائه سخنرانی در هر مکان ممکن برای مشتریان تجاری یا همکاران استفاده می کنند. در این حالت ، یک پروژکتور فوق العاده قابل حمل برای چنین اهدافی ایده آل است. با افزایش تقاضا برای محصولات قابل حمل ، بسیاری از تولید کنندگان پروژکتور تقریباً هر ساله مدل های کوچکتر و سبک تری را ارائه می دهند. وزن جدیدترین مدل ها بسیار مناسب است.

 

 

 

 

میزان روشنایی ویدئو پرژکتور ها 

اگر روشنایی پروژکتور شما کافی نباشد ، باعث تاری تصاویر می شود. روشنایی بر حسب لومن ANSI اندازه گیری می شود. برای پروژکتور های فوق سبک ، ایده آل ترین آنها حدود ۱۰۰۰ لومن است در حالی که برای اتاق های بزرگتر مانند سالن های کنفرانس حداقل باید ۴۰۰۰ لومن باشد. پروژکتور های نصب ثابت باید ۱۰،۰۰۰ لومن باشد.ایده آل ترین سطوح استفاده از صفحه نمایش به جای دیوار است. صفحه ها تصاویر با کیفیت بهتری تولید می کنند. بهترین پس زمینه برای صفحه نمایش ها سفید یا خاکستری است.نوع لامپ عامل اصلی تولید روشنایی است.

بیشترین استفاده از لامپ ها Ultra High Efficiency (UHE) و Ultra High Performance (UHP) است. معمول است که لامپ ها حدود ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ ساعت استفاده از آن می میرند.بهتر است لامپ هایی با توان کمتر انتخاب کنید زیرا از نظر اقتصادی تر هستند و ماندگاری بیشتری دارند. برخی از پروژکتورها دارای یک ویژگی حالت اقتصادی هستند که به افزایش طول عمر لامپ کمک زیادی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 − = یک