مقالات

لامپ ویدئو پروژکتور سونی Sony DX-120

ویژگی ها

لامپ ویدئوپروژکتور سونی Sony DX-120
لامپ ویدئو پروژکتور: در فوریه ۲۰۱۵ طراحی شده برای بخش شرکتی که بتواند آنها را باهوش تر کار کرده و تأثیر کسب و کار خود رابیشتر کنند
 VPL-DX120 جدید پروژکتور دسک تاپ مناسب است و ارائه های ، واضح و روشن در هر اتاق جلسه.
 VPL-DX120 برای عملکرد عالی ، راحتی آسان و مسئولیت پذیری محیط زیست و اقتصادی گزینه مناسبی برای اتاق جلسات شرکت و اتاق هیئت مدیره است.

ویدئو پروژکتور VPL-DX120 2600 Lumens XGA Mobile سونی

۱٫دارای رزولوشن بومی XGA 1024 x 768 ،

۲٫نسبت کنتراست ۲۵۰۰: ۱ و درخشندگی ۲۶۰۰ لومن است.

ویدئو پروژکتورسونی دارای لنز زوم دیجیتال قابل انعطاف ۱٫۲x است.

این ویدئوپروژکتور دارای منبع تغذیه ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت ۵۰/۶۰ هرتز است و می تواند سیگنال های ویدیویی NTSC ، NTSC 4.43 ، PAL ، PAL-M ، PAL-N و SECAM را کنترل کند.

انچه در مورد لامپ ویدئو پروژکتور سونی Sony DX-120 پنل های اختصاصی BrightEra 3LCD سونی با استفاده از مواد معدنی ، به جای مواد آلی ساخته شده است ، که این امر بسیار مقاوم بوده و از زرد شدن یا پوسیدگی خروجی تصویر پروژکتور با گذشت زمان جلوگیری می کند. پروژکتور سونی دارای عمر لامپ ۷۰۰۰ ساعت پیش بینی شده در حالت اقتصاد است که با فیلتر طولانی مدت هماهنگ می شود تا هر دو در همان زمان تعویض شوند. VPL-DX120 دارای دو ویژگی عملیاتی مناسب است. یکی به برق روشن / خاموش مستقیم گفته می شود و دیگری خاموش و روشن خوانده می شود. روشن یا خاموش کردن مستقیم به محض تأمین برق به پروژکتور فعال می شود. تأیید اینجاست که دیگر نیازی به گذر از حالت آماده به کار برای شروع پروژکتور نیست. خاموش و روشن اجازه می دهد تا کاربران به جای گذر از چرخه پایین آمدن نیرو ، فوراً منبع تغذیه پروژکتور را خاموش کنند. این امکان را برای خاموش کردن آن و حرکت سریع آن فراهم می کند. ویژگی های آگاهانه سازگار با محیط زیست ، از طریق ۷۰۰۰ ساعت عمر لامپ ، سه حالت روشنایی ، کم نور شدن لامپ خودکار ، کم رنگ شدن تصویر خودکار و یک ویژگی سنجش سازگار با محیط زیست ، پروژکتور کمترین هزینه مالکیت را تضمین می کند.

مزایا

درویدئو پروژکتور سونی کیفیت بالا کلیه قطعات پروژکتور مارک دار مانند: ۱٫ لامپ ۲٫ منشور LCD ۳٫ لنز ۴٫ پولاریزر ۴٫SMPS ۴٫ بالاست ۵٫ چرخ رنگی ۶٫ تراشه DMD ۷٫ لنزهای پلاستیکی ، از راه دور ، فن همه لوازم جانبی مرتبط و غیره را سرو کار می کنیم.  ما خدمات تعمیر کامل و قطعات یدکی این پروژکتورها را مطابق با هنجارهای صنعت ارائه می دهیم. تمام قسمت های ارائه شده توسط ما به دلیل اصالت و عملکرد عالی آنها بسیار شناخته شده است. ما خدمات تعمیر پروژکتور را برای بسیاری از دانشکده ها ، موسسات و سازمان های خصوصی معتبر در سراسر هند با نرخ های مقرون به صرفه ارائه می دهیم. ما در تعمیرات خدمات و قطعات یدکی (انواع لامپ های پروژکتور و قطعات) از همه مارک های وارداتی متخصص هستیم. ما با رضایت کامل شما هرگونه مشکل را ترمیم می کنیم. هدف ما ارائه بهترین خدمات ممکن است. تعمیر ماشین آلات به سرعت و به طور موثر ، رضایت کامل مشتری هدف اصلی ما است. خدمات ما با استقبال بسیار زیادی از مشتریان در سراسر شهر روبرو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه + 5 =