مقالات

ویدئو پروژکتورها: پایه اصلی آموزشی

ویدئو پروژکتورها: پایه اصلی آموزشی ؛ پروژکتورها از OHP های قدیمی بسیار دور بوده اند و سطح روزافزون مشارکت آنها در حفظ علاقه مندان به تحصیل بسیار ارزشمند است. دسترسی آنها فراتر از کلاس درس یا تئاتر سخنرانی است.

مقرون به صرفه، قابل اعتماد و سازگار است، ویدئو پروژکتورها به مربیان این امکان را می دهند تا تدریس خود را متناسب با هدف خود انجام دهند.

ویدئو پروژکتورها به آسانی با سایر فن آوری ها ادغام می شوند ، در صورت استفاده بعنوان دستگاه های ضبط ، می توانند داده های تجدیدنظر را بعداً ارائه دهند و باعث افزایش جذب اطلاعات شود.

پایه اصلی آموزشی

لوسی مردیت ، مدیر بازاریابی میدان ویژوال پاناسونیک گفته است: ” ویدئو پروژکتورها تدریس را به صورت بصری جذاب تر می کنند که به نوبه خود می تواند به افزایش توجه و جذب اطلاعات کمک کند.”

استفاده گسترده از اینترنت و رسانه های اجتماعی به معنای دامنه توجه کودکان است.

مردیت توضیح داد که از ۱۲ ثانیه در سال ۲۰۰۰ به ۸ ثانیه در سال ۲۰۱۳ کاهش یافته است ، در حالی که رسانه های چند وظیفه بیش از حد به دلیل کسری بودجه روبرو می شوند که بدون شک در یادگیری تأثیر خواهد گذاشت.

“بنابراین ، مشغول نگه داشتن دروس مهمترین نکته برای مربیان برای اطمینان از اطلاعات هرچه بیشتر در این زمینه است.”

رسانه ای که دانشجویان از طریق آنها اطلاعات می گیرند نیز مهم است. چیزی که ویدئو پروژکتورها می توانند به آن بپردازند.

مردیت گفت: “تحقیقات نشان می دهد ۷۰٪ از اطلاعات جذب شده به مغز از طریق نشانه های بینایی است.

پروژکتورها محتوای ویدیو ، تصاویر و ارائه های بصری جذاب را به شما می دهند تا جای تخته های سفید سنتی را بگیرند ، و گزینه های یادگیری بیشتری را ارائه می دهند. “

هنگامی که در یک سخنرانی از راه حل ضبط استفاده می شود ، مزایای طرح ریزی نیز می تواند در خارج از کلاس احساس شود.

در دانشگاه Edge Hill این استفاده از ویدئو پروژکتورها با موفقیت تجربه دانشجویان را ارتقا داده است.

دون موفت ، مدیر توسعه فناوری رسانه دانشگاه گفت: “ما نگران این بودیم که حضور در کلاس ها کاهش یابد.” اما واقعیت این است که برعکس شد.

ما دانشجوهای بیشتری را مشاهده کرده ایم که در کلاس ها شرکت می کنند، فکر می کنیم به این دلیل است که آنها می توانند بدون توجه به یادداشت برداری به طور کامل روی درس متمرکز شوند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 6 = هیچ