مقالات

پروژکتورهای چندرسانه ای: مؤلفه اصلی کلاس

پروژکتورهای چندرسانه ای: مؤلفه اصلی کلاس درس آینده ؛ امکان ارائه مطالب متنوع را به معمان میدهد. برای درک بهتربه درک مفاهیم انتزاعی کمک می کنند.

به دانش آموزان اجازه دهند یک تجربه یادگیری بصری و رنگارنگ را در طی یک درس خاص داشته باشند.

پروژکتورهای چند رسانه ای برای جوانان بصری این نسل مناسب هستند برای درک راحت تربه درک مفاهیم انتزاعی کمک می کنند.

روش جایگزین تدریس

یک پروژکتور چندرسانه ای با عدم وادار کردن یک معلم به تکیه بر کتاب ، اطلاعات آموزشی بیشتری را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

این عادت ها و آداب و رسوم متعارف را در کلاس تغییر می دهد.

در حقیقت، برخی از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقدند که یک پروژکتور چندرسانه ای می تواند به زودی جایگزین پروژکتور تخته سنگ شود.

تدریس آسانتر و بهتر

به جای این که دانشجویان در رایانه شخصی جمع شوند ، کل کلاس می تواند بدون مشکل یک صفحه بزرگ را مشاهده کند.

پروژکتور چندرسانه ای، آموزش موضوعات مرتبط با اینترنت و نمایش برنامه های جدید نرم افزار را بسیار ساده تر کرده است .

افزایش آگاهی و انتظارات دانش آموزان، ضمن جلب توجه آنها و افزایش انگیزه آنها.

پروژکتورها همچنین شامل ارسال الکترونیکی و مشاهده کار دانشجویی هستند.

برنامه های درسی سفارشی

ویدئو پروژکتورها برای انواع مختلف برنامه های درسی مورد استفاده قرار می گیرند. در هنرهای زبانی، معلمی برای ارائه بینش و تأثیر بیشتر بر تکالیف خواندن، به وب سایت نویسنده پیوند می یابد.

یک معلم علوم برای نشان دادن شکاف قورباغه یک ارائه پاورپوینت ایجاد کرد. در مطالعات اجتماعی ، یک معلم برای افزایش تأثیر شنیداری و دیداری ، یک گردباد ارائه داد.

برای کلاس های ریاضی ، از پروژکتورها برای آموزش نحوه کار با صفحات گسترده ، محاسبه فرمول ها و استفاده از نمودارها و نمودارها استفاده شده است.

دپارتمانهای دو و میدانی فیلم های تمرینی و بازی و همچنین نمایش های نمایش را با امکان مکث ، معکوس و به روز کردن آنها به صورت خودجوش نشان می دهد.

خلاصه ای از یافته ها

با متوسط ۳۰ کلاس درس در هر مدرسه ، ۶۸ درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که در حال حاضر از پروژکتورهای چندرسانه ای استفاده می کنند. در بین این کاربران ، بیش از ۸۰ درصد از واحدهای قابل حمل در کلاس استفاده می کنند تا نمایش های چندرسانه ای و تصاویر پروژه را از روی صفحه رایانه برای تدریس نمایش دهند.

معلمان معتقدند حداقل تعداد پروژکتورهایی که هر مدرسه باید داشته باشد ۱۶ است، حتی اگر بیشتر مدارس به طور متوسط کمتر از چهار نفر باشند.

علیرغم علاقه شدید به پروژکتورهای چندرسانه ای ، بیش از ۹۰ درصد از افراد مورد بررسی دارای فناوری های سنتی در دسترس برای آنها هستند.

علاوه بر این، کمتر از ۲۵ درصد از کسانی که مورد بررسی قرار گرفته اند به تخته های سفید و دی وی دی های تعاملی دسترسی دارند ، که کاملاً مکمل پروژه های چندرسانه ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش + = 8